27.984,00 kr – 32.934,00 krPrisintervall: 27.984,00 kr till 32.934,00 kr ex.moms
- Säker betalning
- Snabba leveranser
- Säker ehandel
- Personlig service
- Pizzaugn. Svart färg.
- Drift med naturgas och propangas (standardleverans med naturgas).
- Manuell temperaturkontroll.
- Säkerhetstermostat.
- Gasbrännare av hög kvalitet.
- Varje brännare kan styras individuellt.
- Säkerhetsventil.
- Optimal värmefördelning.
- Lätt att använda & rengöra
- Modern design
Kapacitet: Välj mellan 9-12x Ø 30cm pizzor
Ugn Temperatur: +400°C
Kontrollpanel: Manuell
Försörjning: Gas
Gas Effekt: 34kW (natural gas)
Varumärke: Virtus
Tillverkningsland: Italien
| Vikt | 270 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 1270 × 1500 × 800 mm |
| Försörjning | Gas |
| Gas Effekt | 34,0 (natural gas) |
| Kapacitet | 12 pizzor ø 30 cm, 9 pizzor ø 30 cm |
| Kontrollpanel | Manuell |
| Tillverkad i | Italien |
| Ugn Temperatur | ’+400°C |
| Varumärke | Virtus |
Relaterade produkter
Ett bättre val
Med en vilja att bli förstahandsvalet inom storkök och restaurang så har vi här på Top Gastro ett ständigt växande utbud. Vi fokuserar på både allmänna och högsta specifika köksprodukter som verkligen lever upp till höga krav.
Genom att ständigt utvärdera våra kunders förutsättningar och förväntningar så förbättrar vi ständigt vårt sätt att arbeta och vårt produktutbud. Vi ser fram emot att få chansen att leva upp till era förväntningar och göra det enkelt för er att ta er verksamhet till nästa nivå.
Restaurang- och storköksmaskiner
Kvalitativa restaurangmaskiner och bra produkter för storkök kan göra underverk för er verksamhet. Såväl rent konkurrensmässigt som när det gäller den interna effektiviteten.
Att säkerställa tillgång på restaurangmaskiner av hög kvalitet är viktigt i ett stort antal verksamheter. Däribland storkök, cafeterior, snabbmatsrestauranger och andra ställen där ett stort antal människor serveras under intensiva förhållanden.
Men med storköksverksamhet finns det sällan utrymme för kompromisser. Det är helt enkelt ett måste att allting håller högsta möjliga nivå. Här på Top Gastro är vi helhjärtat hängivna allt som har med kvalitetsprodukter att göra. Genom att fokusera på allt ifrån små tillbehör till regelrätta industrimaskiner säkerställer vi bred tillgång på den utrustning som krävs för att leva upp till dagens ofta intensiva och hektiska förväntningar. Genom att skapa mervärde för våra kunder genom att förse dem med de produkter de behöver skapar vi långsiktiga relationer som gynnar samtliga inblandade.






