- En av storsäljare
- Bra produktpresentation
- Perfekt för märkesvisning
- LED-lampa i dörramen
- Ställbara hyllor
- Ställbara fötter
- Fläktassisterad kylning
- Vändbar dörr
10.600,00 kr Det ursprungliga priset var: 10.600,00 kr.8.700,00 krDet nuvarande priset är: 8.700,00 kr. ex.moms
- Säker betalning
- Snabba leveranser
- Säker ehandel
- Personlig service
Svart displaykyl med perfekt visuell effekt
Med en finish i svart är CEV425-I BLACK ett bra alternativ till vita enheter. Tack vare den svarta finishen blir enheternas innehåll mer iögonfallande och visas elegant. Kylen är perfekt för butiker, stormarknader samt en stor stående kyl i pubar och restauranger där du vill göra en vacker och snygg display med exempelvis vin eller öl. Displaykylen har intern LED-belysning som också lockar mer uppmärksamhet till enhetens innehåll. Enheten är en mycket presentabel flaskkyl och utmärkt för visning. CV425-I BLACK är även ett tyst kylskåp.
- Modellnr: CEV425 BLACK
- Artikelnr: 15825
| Vikt | 75 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 595 × 640 × 1840 mm |
| Burkar 330 ml | 455 delar |
| Burkar 500 ml | 301 delar |
| Flaskor-330-ml | 217 delar |
| PET-flaskor 500 ml | 217 delar |
| Temperatur ° | ’+2°C/+10°C |
| Dörrnummer | 1 |
| Dörrtyp | Gångjärn |
| Glas typ | Härdet glas |
| Effekt | 295 W |
| Klimat Klass | 4 |
| Anslutning | 220-240/50 V/Hz |
| Ljudnivå | 45 db(A) |
| Köldmedium | R600A |
| Vändbar dörr | Ja |
| Hyllmått | 490 x 360mm |
| Hylltyp | Näthyllor |
| Utvändig finish | Svart |
| Varumärke | Tefcold |
Relaterade produkter
Ett bättre val
Med en vilja att bli förstahandsvalet inom storkök och restaurang så har vi här på Top Gastro ett ständigt växande utbud. Vi fokuserar på både allmänna och högsta specifika köksprodukter som verkligen lever upp till höga krav.
Genom att ständigt utvärdera våra kunders förutsättningar och förväntningar så förbättrar vi ständigt vårt sätt att arbeta och vårt produktutbud. Vi ser fram emot att få chansen att leva upp till era förväntningar och göra det enkelt för er att ta er verksamhet till nästa nivå.
Restaurang- och storköksmaskiner
Kvalitativa restaurangmaskiner och bra produkter för storkök kan göra underverk för er verksamhet. Såväl rent konkurrensmässigt som när det gäller den interna effektiviteten.
Att säkerställa tillgång på restaurangmaskiner av hög kvalitet är viktigt i ett stort antal verksamheter. Däribland storkök, cafeterior, snabbmatsrestauranger och andra ställen där ett stort antal människor serveras under intensiva förhållanden.
Men med storköksverksamhet finns det sällan utrymme för kompromisser. Det är helt enkelt ett måste att allting håller högsta möjliga nivå. Här på Top Gastro är vi helhjärtat hängivna allt som har med kvalitetsprodukter att göra. Genom att fokusera på allt ifrån små tillbehör till regelrätta industrimaskiner säkerställer vi bred tillgång på den utrustning som krävs för att leva upp till dagens ofta intensiva och hektiska förväntningar. Genom att skapa mervärde för våra kunder genom att förse dem med de produkter de behöver skapar vi långsiktiga relationer som gynnar samtliga inblandade.





