- Svart insida och utsida
- Elegant design
- Bra produktpresentation
- Belyst huv
- Perfekt för märkesvisning
- LED-lampa i dörramen
- Ställbara hyllor
- Fläktassisterad kylning
9.700,00 kr Det ursprungliga priset var: 9.700,00 kr.7.700,00 krDet nuvarande priset är: 7.700,00 kr. ex.moms
- Säker betalning
- Snabba leveranser
- Säker ehandel
- Personlig service
Drickakyl i svart finish med LED belyst huv
CEV425CP BLACK är en av populära och bästsäljande drickakyl/ölkyl/läskkyl. Kylen är perfekt för att hålla drycker kalla i små och stora butiker, delis, caféer, restauranger, personalmatsalar, kontor, gym. CEV425CP BLACK är en mycket presentabel flaskkyl som är perfekt för visning. Den har intern LED-belysning som drar till sig uppmärksamhet till enhetens innehåll. Den är även perfekt för märkesvisning. Drickakylan är med huv vilket gör den än mer perfekt för anpassad märkesvisning som skapar ökad uppmärksamhet.
- Modellnr: CEV425CP BLACK
- Artikelnr: 17141
| Vikt | 78 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 595 × 640 × 1980 mm |
| Burkar 330 ml | 455 delar |
| Burkar 500 ml | 301 delar |
| Flaskor-330-ml | 217 delar |
| PET-flaskor 500 ml | 217 delar |
| Volym | 347 l |
| Temperatur ° | ’+2°C/+10°C |
| Dörrnummer | 1 |
| Dörrtyp | Gångjärn |
| Glas typ | Härdet glas |
| Effekt | 295 W |
| Klimat Klass | 4 |
| Anslutning | 220-240/50 V/Hz |
| Ljudnivå | 45 db(A) |
| Köldmedium | R600A |
| Vändbar dörr | Ja |
| Hyllmått | 490 x 360mm |
| Hylltyp | Näthyllor |
| Utvändig finish | Svart |
| Varumärke | Tefcold |
Relaterade produkter
Ett bättre val
Med en vilja att bli förstahandsvalet inom storkök och restaurang så har vi här på Top Gastro ett ständigt växande utbud. Vi fokuserar på både allmänna och högsta specifika köksprodukter som verkligen lever upp till höga krav.
Genom att ständigt utvärdera våra kunders förutsättningar och förväntningar så förbättrar vi ständigt vårt sätt att arbeta och vårt produktutbud. Vi ser fram emot att få chansen att leva upp till era förväntningar och göra det enkelt för er att ta er verksamhet till nästa nivå.
Restaurang- och storköksmaskiner
Kvalitativa restaurangmaskiner och bra produkter för storkök kan göra underverk för er verksamhet. Såväl rent konkurrensmässigt som när det gäller den interna effektiviteten.
Att säkerställa tillgång på restaurangmaskiner av hög kvalitet är viktigt i ett stort antal verksamheter. Däribland storkök, cafeterior, snabbmatsrestauranger och andra ställen där ett stort antal människor serveras under intensiva förhållanden.
Men med storköksverksamhet finns det sällan utrymme för kompromisser. Det är helt enkelt ett måste att allting håller högsta möjliga nivå. Här på Top Gastro är vi helhjärtat hängivna allt som har med kvalitetsprodukter att göra. Genom att fokusera på allt ifrån små tillbehör till regelrätta industrimaskiner säkerställer vi bred tillgång på den utrustning som krävs för att leva upp till dagens ofta intensiva och hektiska förväntningar. Genom att skapa mervärde för våra kunder genom att förse dem med de produkter de behöver skapar vi långsiktiga relationer som gynnar samtliga inblandade.





